MÖBLER / Stolar & FÃ¥töljer / Stolar 14823090

nr 1482 3090

Stolar

4 st, Hallunda, ur IKEAs 1700-talsserie, gustaviansk stil, sent 1900-tal. Genombruten rygg med balusterbricka, skuren dekor av fleuroner, lös stoppad sits, kopplad benställning, brännstämplad

Utrop:

3.000 kr

Såld:

8.200 kr

måndag 15 augusti 2022
kl 18:24:08