Auktionen avslutas den 24 september 2018. Visning fredag 21/9, lördag 22/9, söndag 23/9 och måndag 24/9.
7012 Vas
Såld: 3.000 kr
Såldes den 8 oktober 2018 -
7029 Ljusstakar
Såld: 1.600 kr
Såldes den 1 oktober 2018 -
6090 Skulptur
Såld: 1.600 kr
Såldes den 24 september 2018
7037 Matservis
34 delar, Musselmalet, Royal Copenhagen, helblond
Såld: 12.500 kr
Såldes den 24 september 2018 -
7025 Byrå
Såld: 18.500 kr
7024 Konsolbord
Såld: 8.200 kr
Såldes den 24 september 2018
7021 Reseetui
1800-tal, Förgyllt silver (13 löt). Höjd: 17
Såld: 11.000 kr
7018 Blandteknik
Såld: 4.400 kr
7016 Ratt
Såld: 5.000 kr
Såldes den 24 september 2018
7014 Bricka
Såld: 1.600 kr
7004 Tusch
Såld: 3.000 kr
7003 Skulptur
Såld: 4.600 kr
Såldes den 24 september 2018
7002 Satsbord
Såld: 4.600 kr
2592 Spegel
Såld: 4.400 kr
Såldes den 24 september 2018