1026 Spegel
Såld: 2.000 kr
Såldes den 4 oktober 2021 -
1023 Krön
1700-tal, Keruber. Höjd: 28 längd: 31 cm
Såld: 2.000 kr
Såldes den 4 oktober 2021 -
1035 Fåtölj
Såld: 7.000 kr
Såldes den 27 september 2021
1016 Karaff
Såld: 4.000 kr
Såldes den 27 september 2021 -
1013 Kräftservis
Såld: 22.500 kr
1008 Litografi
Såld: 31.000 kr
Såldes den 27 september 2021
1002 Skulptur
Såld: 16.500 kr
4316 Biblioteksbord
Såld: 4.000 kr
Såldes den 27 september 2021