• 1026 Spegel
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 4 oktober 2021
  • 1023 Krön
    1700-tal, Keruber. Höjd: 28 längd: 31 cm
    Såld: 2.000 kr

    Såldes den 4 oktober 2021
  • 1035 FÃ¥tölj
    Såld: 7.000 kr

    Såldes den 27 september 2021
  • 1016 Karaff
    Såld: 4.000 kr

    Såldes den 27 september 2021
  • 1013 Kräftservis
    Såld: 22.500 kr

    Såldes den 27 september 2021
  • 1008 Litografi
    Såld: 31.000 kr

    Såldes den 27 september 2021
  • 1002 Skulptur
    Såld: 16.500 kr

    Såldes den 27 september 2021
  • 4316 Biblioteksbord
    Såld: 4.000 kr

    Såldes den 27 september 2021