Auktion 13 augusti
Auktionen avslutas den 13 augusti 2018. Visning fredag 10/8, lördag 11/8, söndag 12/8 och måndag 13/8.
6147 Soffa
Märkt Knolls Moderna fåtöljer. Längd: 140 cm
Såld: 1.000 kr
Såldes den 20 augusti 2018 -
6053 Allmoge
Såld: 150 kr
Såldes den 20 augusti 2018 -
6013 Penna
Såld: 600 kr
Såldes den 20 augusti 2018
6207 Dalahästar
3 st. Höjd: 8-10 cm
Såld: 450 kr
Såldes den 13 augusti 2018 -
6192 Modellbåt
längd: 66 cm, höjd: 48 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 13 augusti 2018 -
6190 Hög hatt
i ask
Såld: 150 kr
Såldes den 13 augusti 2018
6177 Handkompass
längd: 32 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 13 augusti 2018 -
6158 Elbas
Otwin + högtalare, Hagström
Såld: 4.600 kr
Såldes den 13 augusti 2018 -
6121 Arkivskåp
Ek, 1930-tal. Längd: 50, djup: 34 cm, höjd: 184 cm
Såld: 5.000 kr
Såldes den 13 augusti 2018
6011 Skulptur / mask
på sockel, konstmaterial, David. Höjd: 70
Såld: 450 kr
Såldes den 13 augusti 2018 -
5337 Armbandsur
Eterna, 18k. Diameter: ca 3cm, tota. Längd: ca 25,5cm
Såld: 1.500 kr
Såldes den 13 augusti 2018 -
5317 Parti leksaker
5 delar
Såld: 100 kr
Såldes den 13 augusti 2018
5162 Ljusstakar
ett par, sterlingsilver, importstämplar. Höjd: 12 cm
Såld: 350 kr
Såldes den 13 augusti 2018