Auktionen avslutas den 1 mars 2021. Visning fredag 26/2, lördag 27/2, söndag 28/2 och måndag 1/3.
3098 Skål
Kina, 1700-/1800-tal. Diameter: 18. Höjd: 7,5 cm
Såld: 900 kr
Såldes den 8 mars 2021 -
4644 Glasservisdelar
Såld: 2.200 kr
Såldes den 1 mars 2021 -
4562 Oljemålning
Såld: 7.200 kr
Såldes den 1 mars 2021
4551 Stolar
Såld: 5.800 kr
Såldes den 1 mars 2021 -
4446 Fällstol
Såld: 3.800 kr
Såldes den 1 mars 2021 -
4420 Vikskärm
3 delar. Längd: 3x50, höjd: 187 cm
Såld: 2.600 kr
Såldes den 1 mars 2021
4359 Plåtburkar
1950-70-tal, diverse
Såld: 500 kr
Såldes den 1 mars 2021 -
4338 Sideboard
trä / stenskiva. Längd: 100, djup: 38 cm, höjd: 45 cm
Såld: 1.800 kr
Såldes den 1 mars 2021 -
4299 Golvlampa
Såld: 1.800 kr
Såldes den 1 mars 2021
4144 Väggrelief
Såld: 1.000 kr
Såldes den 1 mars 2021 -
4136 Ytterfoder
Eskilstuna, mässing. Diameter: 18. Höjd: 18 cm
Såld: 250 kr
Såldes den 1 mars 2021 -
4064 Bokskåp
Såld: 5.200 kr
Såldes den 1 mars 2021
4059 Matsalsgrupp
Såld: 3.000 kr
Såldes den 1 mars 2021 -
4027 Gouache
Såld: 900 kr
Såldes den 1 mars 2021 -
3259 Akvarell
Såld: 600 kr
Såldes den 1 mars 2021
2034 Bricka
"Della Robbia", Plast, Mario Luca Giusti, 58x44 cm
Såld: 3.200 kr
Såldes den 1 mars 2021