Denna webbplats använder cookies. Vi använder egna cookies och cookies från tredje part för bästa upplevelse, optimering av innehållet och allmän statistik. Genom att klicka på ‘Acceptera alla’ accepterar du att cookies används på detta sätt. Läs mer.

bakg


Auktionen avslutas den 1 mars 2021. Visning fredag 26/2, lördag 27/2, söndag 28/2 och måndag 1/3.

  • 4551 Stolar
    Ett par, Sjuan, Arne Jacobsen (1902-1971), Danmark..//
    Såld: 5.800 kr

    SÃ¥ldes den 1 mars 2021
  • 4446 Fällstol
    modell Cuba, Morten Gøttler, Poul Jeppesen, PJ Fur..//
    Såld: 3.800 kr

    SÃ¥ldes den 1 mars 2021
  • 4420 Vikskärm
    3 delar. Längd: 3x50, höjd: 187 cm
    Såld: 2.600 kr

    SÃ¥ldes den 1 mars 2021
  • 4059 Matsalsgrupp
    5 delar, teak. Längd: ca 138-242 cm. Djup: 77 cm. ..//
    Såld: 3.000 kr

    SÃ¥ldes den 1 mars 2021
  • 4027 Gouache
    Lars Norrman (1915-1979), Sverige. Signerad, dater..//
    Såld: 900 kr

    SÃ¥ldes den 1 mars 2021
  • 3259 Akvarell
    Mogens Balle (1921-1988), Danmark. Monogramsignera..//
    Såld: 600 kr

    SÃ¥ldes den 1 mars 2021
  • 2034 Bricka
    "Della Robbia", Plast, Mario Luca Giusti, 58x44 cm
    Såld: 3.200 kr

    SÃ¥ldes den 1 mars 2021




Ladda ner broschyr