KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Tusch 12342502

nr 1234 2502

Tusch

2 st. Tien Lung, (1905- 1999) Den ensamma svanen, signerad, bladets mått: 31x23

måndag 11 februari 2019
kl 19:12:48