KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tryck 12286112

nr 1228 6112

Ernst Billgren

(f. 1957), Sverige

Tryck, Ernst Billgren (f. 1957), Sverige. Signerad i trycket, numrerad 71/2500. Offset. Motivet: 37x48 cm

Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 januari 2019
kl 18:08:41

Ernst Billgren

Läs mer om Ernst Billgren