KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Tryck 12286112

nr 1228 6112

Ernst Billgren

(f. 1957), Sverige

Tryck, Ernst Billgren (f. 1957), Sverige. Signerad i trycket, numrerad 71/2500. Offset. Motivet: 37x48 cm

Ernst Billgren, född 1957 i Stockholm, Svensk konstnär.

Utrop:

800 kr

Såld:

700 kr

måndag 14 januari 2019
kl 18:08:41

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ernst Billgren

Läs mer om Ernst Billgren