KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Träsnitt 12308022

nr 1230 8022

Svenolov Ehrén

(1927-2004), Sverige

Träsnitt, Svenolov Ehrén (1927-2004), Sverige. Slussen. PT, Signerad 1994. Polyptyk, 4 lösa blad á 56x74 cm

Konditionsrapport: hål efter häftstift

Utrop:

4.000 kr

Såld:

6.200 kr

måndag 21 januari 2019
kl 18:42:41

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Svenolov Ehrén

Läs mer om Svenolov Ehrén