KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Torrnål 12432154

nr 1243 2154

Franco Leidi

(f. 1933)

Torrnål, Franco Leidi (f. 1933), "Social omfamning". Signerad, daterad 1968, numrerad 14/20. Motivet: 24,5x31,5 cm

Utrop:

100 kr - 500 kr

Såld:

100 kr

tisdag 26 mars 2019
kl 06:13:12