KONST / Etsningar, Gravyrer, Träsnitt & Kopparstick / Stålgravyrer 12343070

nr 1234 3070

Stålgravyrer

3 st, Napoleons fälttåg, 1800-tal. Ramade som dörröverstycken. Motivet: 15x58 cm

Utrop:

500 kr

Såld:

350 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:11:49

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 300 kr
  Göteborg 300 kr
  Helsingfors 300 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor