MÖBLER / Byråar, sekretärer / Skrivbyrå 14099077

nr 1409 9077

Skrivbyrå

1820/30-tak, Mälardalen, björk. Bredd: 106. Djup: 48 cm, höjd: 98 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

600 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 1.200 kr (per 02:23:32)
Uppdatera
Visning

fredag 30/7, lördag 31/7, söndag 1/8 och måndag 2/8

Auktionen
avslutas:

måndag 2 augusti kl 20:54:50

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 1.600 kr
  Göteborg 1.600 kr
  Helsingfors 1.600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor