KONST / Litografier / Serigrafi 12422163

nr 1242 2163

Lasse Åberg

(f. 1940), Sverige

Serigrafi, Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Engelsk konfekt. Signerad, numrerad 89/100, ca 51x72 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:35:56

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Lasse Åberg

Läs mer om Lasse Åberg