KONST / Litografier / Serigrafi 12422163

nr 1242 2163

Lasse Åberg

(f. 1940), Sverige

Serigrafi, Lasse Åberg (f. 1940), Sverige. Engelsk konfekt. Signerad, numrerad 89/100, ca 51x72 cm

Utrop:

600 kr

Såld:

450 kr

måndag 18 mars 2019
kl 18:35:56

  • Tema
  • 18 mar

Lasse Åberg

Läs mer om Lasse Åberg