KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308079

nr 1230 8079

Sven Hellström

(f. 1906), Sverige

Oljemålning, Sven Hellström (f. 1906), Sverige. Yttersta tvärgränd, 33x41, signerad -85. Olja på duk

Sven Hellström, svensk målare född i Stockholm 1906.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 21 januari 2019
kl 19:01:38

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Sven Hellström

Läs mer om Sven Hellström