KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308079

nr 1230 8079

Sven Hellström

(f. 1906), Sverige

Oljemålning, Sven Hellström (f. 1906), Sverige. Yttersta tvärgränd, 33x41, signerad -85. Olja på duk

Sven Hellström, svensk målare född i Stockholm 1906.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.500 kr

måndag 21 januari 2019
kl 19:01:38

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Sven Hellström

Läs mer om Sven Hellström