KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12497399

nr 1249 7399

Ryno Frieberg

(f. 1920), Sverige

Oljemålning, Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. Ek. Signerad. Olja på pannå, 22x31

Ryno Frieberg, svensk målare, tecknare och grafiker född i Falun 1920.

Utrop:

500 kr

Såld:

300 kr

måndag 22 april 2019
kl 20:49:23

Ryno Frieberg

Läs mer om Ryno Frieberg