KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12497399

nr 1249 7399

Ryno Frieberg

(f. 1920), Sverige

Oljemålning, Ryno Frieberg (f. 1920), Sverige. Ek. Signerad. Olja på pannå, 22x31

Ryno Frieberg, svensk målare, tecknare och grafiker född i Falun 1920.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 20:44:43)
Uppdatera
Visning

lördag 20/4, söndag 21/4 och måndag 22/4. Ingen visning fredag 19/4

Auktionen
avslutas:

måndag 22 april kl 20:44:07

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/4 23:24:58 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Ryno Frieberg

Läs mer om Ryno Frieberg