KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12308042

nr 1230 8042

Oscar Hernandez Soriano

(1944-2007), Spanien

Oljemålning, Oscar Hernandez Soriano (1944-2007), Spanien. Tegelbacken. Signerad, daterad 1978. Olja på duk, 128x105 cm

Oscar Hernandez Soriano, spansk bildkonstnär född på Kuba 1944, död 2007.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 21 januari 2019
kl 19:32:48

21/1 19:27:48 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Oscar Hernandez Soriano

Läs mer om Oscar Hernandez Soriano