KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12522011

nr 1252 2011

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Oljemålning, Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Signerad. Olja på duk, signerad. 45x36

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

6.000 kr

Såld:

7.200 kr

måndag 29 april 2019
kl 19:13:24

  • Klassiska
  • 29 apr

Klassiska

Läs mer om Klassiska

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk