KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12372293

nr 1237 2293

Juha Pykäläinen

(f. 1953), Åland

Oljemålning, Juha Pykäläinen (f. 1953), Åland. Stadsmotiv med bro. Signerad, daterad -85. Olja på duk 46x56 cm

Juha Pykäläinen, Åländsk bildkonstnär född 1953.

Utrop:

700 kr

Såld:

300 kr

måndag 25 februari 2019
kl 18:23:21

19/2 14:22:10 1      Vinnande bud

Juha Pykäläinen

Läs mer om Juha Pykäläinen