KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12343427

nr 1234 3427

Georg Lindström

(f. 1912), Sverige

Oljemålning, Georg Lindström (f. 1912), Sverige. Hötorget. Signerad, daterad -43. Olja på pannå, 60x73

Georg Lindström, svensk målare, skulptör och tecknare född 1912.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.400 kr

måndag 11 februari 2019
kl 18:53:47

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Georg Lindström

Läs mer om Georg Lindström