KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12342184

nr 1234 2184

Elke Leischen-Andersson

(f. 1961), Sverige

Oljemålning, Elke Leischen-Andersson (f. 1961), Sverige. Fiskar. Signerad, daterad -97. Olja på duk, 24x57 cm

Elke Leischen-Andersson, tysk-svensk bildkonstnär född 1961 i Düsseldorf.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 11 februari 2019
kl 19:02:41

11/2 18:32:23 1      100 kr
11/2 18:37:46 2      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Elke Leischen-Andersson

Läs mer om Elke Leischen-Andersson