KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12598012

nr 1259 8012

Caroline af Ugglas

(f. 1972), Sverige

Oljemålning, Caroline af Ugglas (f. 1972), Sverige. Figur, 92x73, signerad. Olja på duk

Caroline af Ugglas, svensk sångerska och målare född 1972.

Utrop:

4.000 kr

Såld:

3.000 kr

måndag 3 juni 2019
kl 20:51:50

29/5 13:20:37 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Caroline af Ugglas

Läs mer om Caroline af Ugglas