KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12318075

nr 1231 8075

Bruno Karlsson

(f. 1927), Sverige

Oljemålning, Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. Stockholmsmotiv från Skeppsholmen, Signerad. Olja på duk, 71x121 cm

Bruno Karlsson, svensk målare, tecknare och grafiker född 1927.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.000 kr

måndag 28 januari 2019
kl 18:39:07

27/1 13:13:07 1      Vinnande bud

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson