KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12318075

nr 1231 8075

Bruno Karlsson

(f. 1927), Sverige

Oljemålning, Bruno Karlsson (f. 1927), Sverige. Stockholmsmotiv från Skeppsholmen, Signerad. Olja på duk, 71x121 cm

Bruno Karlsson, svensk målare, tecknare och grafiker född 1927.

Utrop:

2.000 kr - 3.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 05:25:01)
Uppdatera
Visning

fredag 25/1, lördag 26/1, söndag 27/1 och måndag 28/1

Auktionen
avslutas:

måndag 28 januari kl 18:39:07

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bruno Karlsson

Läs mer om Bruno Karlsson