KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12496033

nr 1249 6033

Bo Erik Lundqvist

(f. 1934), Sverige

Oljemålning, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Signerad, kvinnor & sko. Olja på duk, 40x40

Bo Erik Lundqvist, född 1934 i Rättvik, svensk målare och grafiker.

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 350 kr (per 20:26:59)
Uppdatera
Visning

lördag 20/4, söndag 21/4 och måndag 22/4. Ingen visning fredag 19/4

Auktionen
avslutas:

måndag 22 april kl 19:02:00

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
16/4 16:16:22 1      300 kr
19/4 17:32:35 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Bo Erik Lundqvist

Läs mer om Bo Erik Lundqvist
Märthaskolan