KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12496032

nr 1249 6032

Bo Erik Lundqvist

(f. 1934), Sverige

Oljemålning, Bo Erik Lundqvist (f. 1934), Sverige. Signerad, daterad 2013, kvinnor & sko. Olja på duk, 40x40

Bo Erik Lundqvist, född 1934 i Rättvik, svensk målare och grafiker.

Utrop:

700 kr

Såld:

350 kr

måndag 22 april 2019
kl 19:01:19

16/4 16:17:08 1      300 kr
19/4 17:31:40 2      Vinnande bud

Bo Erik Lundqvist

Läs mer om Bo Erik Lundqvist