KONST / Oljemålningar / Oljemålning 12658004

nr 1265 8004

Ardy Strüwer

(f. 1939), Sverige

Oljemålning, Ardy Strüwer (f. 1939), Sverige. Mood indigo, 1986. Signerad. Olja på duk, 50x65

Utrop:

5.000 kr

Såld:

4.000 kr

måndag 15 juli 2019
kl 19:57:52

10/7 20:56:23 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Klassiska

Ardy Strüwer

Läs mer om Ardy Strüwer