KONST / Oljemålningar / Markus andersson 12071031

nr 1207 1031

Markus Andersson

(f. 1968), Sverige

Markus Andersson, Markus Andersson (f. 1968), Sverige. "Nöjd gris", 2004. Signerad. Olja på duk, 60x90 cm

Markus Andersson, svensk bildkonstnär född 1968.

måndag 24 september 2018
kl 20:01:45

  • Tema
  • 24 sep

A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes

Läs mer om A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes

Markus Andersson

Läs mer om Markus Andersson