KONST / Oljemålningar / Markus andersson 12071031

nr 1207 1031

Markus Andersson

(f. 1968), Sverige

Markus Andersson, Markus Andersson (f. 1968), Sverige. "Nöjd gris", 2004. Signerad. Olja på duk, 60x90 cm

Markus Andersson, svensk bildkonstnär född 1968.

Utrop:

6.000 kr - 7.000 kr

måndag 24 september 2018
kl 20:01:45

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 400 kr
  Göteborg 400 kr
  Helsingfors 400 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 24 sep

A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes

Läs mer om A(u)ktion! - Konst i kampen mot diabetes

Markus Andersson

Läs mer om Markus Andersson