BELYSNING / Ljusstakar & kandelabrar / Ljusstakar 12353337

nr 1235 3337

Ljusstakar

ett par, Tenn, sengustavianska. Höjd: 16 cm

Konditionsrapport: slitage, skador

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 100 kr (per 16:08:38)
Uppdatera
Visning

fredag 15/2, lördag 16/2, söndag 17/2 och måndag 18/2

Auktionen
avslutas:

måndag 18 februari kl 18:20:26

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
15/2 11:09:29 1      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 250 kr
  Göteborg 250 kr
  Helsingfors 250 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor
Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Firma Svenskt Tenn