KONST / Litografier / Färglitografi 14377077

nr 1437 7077

Roland Svensson

(1910-2003), Sverige

Ramsmora-Möja. Signerad ej Numrerad. Färglitografi, bildmått: 34x20, yttermått inklusive ram: 45x28 cm

Utrop:

700 kr

Såld:

400 kr

måndag 13 december 2021
kl 20:29:24

11/12 10:01:13 1      350 kr
11/12 11:57:47 2      Vinnande bud

Roland Svensson

Läs mer om Roland Svensson