KONST / Litografier / Litografi 12422098

nr 1242 2098

Lena Cronqvist

(f. 1938), Sverige

Litografi, Lena Cronqvist (f. 1938), Sverige. Signerad, numrerad 54/170, bladets mått: 73x52 cm, löst blad

Lena Cronqvist, född 1938 i Karlstad, svensk målare, grafiker och tecknare.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:09:40

15/3 13:19:55 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Lena Cronqvist

Läs mer om Lena Cronqvist