KONST / Litografier / Litografi 12422142

nr 1242 2142

Harald Lyth

(f. 1937), Sverige

Litografi, Harald Lyth (f. 1937), Sverige. Komposition. Signerad, numrerad 2/42, bladets mått: 28,5x20 cm

Harald Lyth, svensk målare, grafiker och professor född 1937.

Utrop:

500 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 700 kr (per 17:14:41)
Uppdatera
Visning

fredag 15/3, lördag 16/3, söndag 17/3 och måndag 18/3

Auktionen
avslutas:

måndag 18 mars kl 19:06:31

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Harald Lyth

Läs mer om Harald Lyth