KONST / Litografier / Litografi 12224488

nr 1222 4488

Gunnar von Gegerfelt

(f. 1926), Sverige

Litografi, Gunnar von Gegerfelt (f. 1926), Sverige. Stockholmsutsikt från Stadshuset. Signerad, numrerad 94/550. Motivet: 38x49 cm

Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 december 2018
kl 19:41:54

10/12 12:12:01 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Gunnar von Gegerfelt

Läs mer om Gunnar von Gegerfelt