KONST / Litografier / Litografi 12224488

nr 1222 4488

Gunnar von Gegerfelt

(f. 1926), Sverige

Litografi, Gunnar von Gegerfelt (f. 1926), Sverige. Stockholmsutsikt från Stadshuset. Signerad, numrerad 94/550. Motivet: 38x49 cm

Gunnar von Gegerfelt, född i Laholm 1926, svensk målare och keramiker.

Utrop:

300 kr

Såld:

100 kr

måndag 10 december 2018
kl 19:41:54

10/12 12:12:01 1      Vinnande bud

Gunnar von Gegerfelt

Läs mer om Gunnar von Gegerfelt