KONST / Litografier / Litografi 12422060

nr 1242 2060

Litografi

Chillida, komposition, signerad, Motivets mått: 71x51cm.

Utrop:

1.000 kr

Såld:

1.100 kr

måndag 18 mars 2019
kl 20:35:30

  • Tema
  • 18 mar