KONST / Litografier / Konstmapp 12432127

nr 1243 2127

Ursula Schütz

(f. 1935), Sverige

Konstmapp, Ursula Schütz (f. 1935), Sverige. Signerad, numrerad 9/100. 4 st lösa blad, bladets mått: ca 42x31 cm

Ursula Schütz-Stenqvist, tysk-svensk bildkonstnär född 1935 i Nürnberg.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:13:03

23/3 08:52:03 1      Vinnande bud

Ursula Schütz

Läs mer om Ursula Schütz