KONST / Litografier / Konstmapp 12432132

nr 1243 2132

Jordi Arkö

(f. 1951), Sverige

Konstmapp, Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. "Röde Orm", av Frans G Bengtsson med bilder av Jordi Arkö. Band I. Signerade, utgiven av Galerie Aix, Stockholm 1991. Kassettens mått: 47x33 cm

Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.

Utrop:

700 kr

Bevakningspris:

ÄR UPPNÅTT

Aktuellt bud: 350 kr (per 10:00:05)
Uppdatera
Visning

fredag 22/3, lördag 23/3, söndag 24/3 och måndag 25/3

Auktionen
avslutas:

måndag 25 mars kl 19:27:56

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud
19/3 09:50:24 1      300 kr
19/3 15:28:03 2      ledande budet*

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Jordi Arkö

Läs mer om Jordi Arkö