KONST / Litografier / Konstmapp 12432132

nr 1243 2132

Jordi Arkö

(f. 1951), Sverige

Konstmapp, Jordi Arkö (f. 1951), Sverige. "Röde Orm", av Frans G Bengtsson med bilder av Jordi Arkö. Band I. Signerade, utgiven av Galerie Aix, Stockholm 1991. Kassettens mått: 47x33 cm

Jordi Arkö, svensk målare och grafiker född 1951.

Utrop:

700 kr

Såld:

500 kr

måndag 25 mars 2019
kl 19:27:56

Jordi Arkö

Läs mer om Jordi Arkö