KONST / Litografier / Konstmapp 12422131

nr 1242 2131

Gösta Gierow

(f. 1931), Sverige

Konstmapp, Gösta Gierow (f. 1931), Sverige. Litografier. Signerad, numrerad 29/100. 6 st lösa blad, motivet: 26x20 cm

Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:27:27

18/3 17:35:17 1      Vinnande bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 600 kr
  Göteborg 600 kr
  Helsingfors 600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 18 mar

Gösta Gierow

Läs mer om Gösta Gierow