KONST / Litografier / Konstmapp 12422131

nr 1242 2131

Gösta Gierow

(f. 1931), Sverige

Konstmapp, Gösta Gierow (f. 1931), Sverige. Litografier. Signerad, numrerad 29/100. 6 st lösa blad, motivet: 26x20 cm

Gösta Gierow, svensk målare född i Bromma i Stockholm 1931.

Utrop:

800 kr

Såld:

500 kr

måndag 18 mars 2019
kl 19:27:27

18/3 17:35:17 1      Vinnande bud

  • Tema
  • 18 mar

Gösta Gierow

Läs mer om Gösta Gierow