KONST / Litografier / Gicléetryck 14203011

nr 1420 3011

Tony Warren

(f. 1961), Sverige/USA

Gicléetryck, "Eldstad". Signerad, numrerad 36/100. Giclée på canvas. Bildmått: 45x55cm, oramat löst blad

Tony Warren, svensk bildkonstnär född i Düsseldorf 1961.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:24:54

Tony Warren

Läs mer om Tony Warren