KONST / Oljemålningar / Gicléetryck 12555017

nr 1255 5017

Mikael Persbrandt

(f. 1963), Sverige

Gicléetryck, Mikael Persbrandt (f. 1963). Signerad, numrerad 1/200, "Chanel", bladets mått: 61x85

Mikael Persbrandt, svensk skådespelare och bildkonstnär född 1963.

Utrop:

3.000 kr

Såld:

2.600 kr

måndag 20 maj 2019
kl 19:35:49

20/5 19:15:13 1      Vinnande bud

Mikael Persbrandt

Läs mer om Mikael Persbrandt