KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Gicléetryck 14687007

nr 1468 7007

Gicléetryck

Markus Jakobsson. "Rainy day". Signerad, numrerad 49/100. Giclee fine art. Bildmått: 38x28 cm. Bladets mått: 41x31 cm, oramad

Utrop:

100 kr - 500 kr

tisdag 24 maj 2022
kl 20:55:50