KONST / Litografier / Gicléetryck 13767027

nr 1376 7027

Lars Eje Larsson

(f. 1954), Sverige

Gicléetryck, Lars Eje Larsson (f. 1954), Sverige. Sverige. "Clay". Signerad, numrerad 33/100 cm. Oramat löst blad. Motivet: ca 28x38 cm

Lars Eje Larsson, svensk bildkonstnär född 1954.

Utrop:

500 kr

Såld:

100 kr

måndag 1 februari 2021
kl 20:25:42

26/1 20:35:45 1      Vinnande bud

Lars Eje Larsson

Läs mer om Lars Eje Larsson