KONST / Litografier / Gicléetryck 14008015

nr 1400 8015

Jan Rufelt

(f. 1956), Sverige

Gicléetryck, Jan Rufelt (f. 1956), Sverige. "Roman". Signerad, numrerad 14/50, oramat löst blad, 60x45 cm

Jan Rufelt, svensk bildkonstnär född 1956.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 31 maj 2021
kl 20:35:16

Jan Rufelt

Läs mer om Jan Rufelt