KONST / Litografier / Gicléetryck 13978011

nr 1397 8011

Håkan Lindskog

(f. 1945), Sverige

Gicléetryck, Håkan Lindskog (f. 1945), Sverige. "Tall". Signerad, numrerad 6/50, oramat löst blad, 36x54 cm

Håkan Lindskog, svensk bildkonstnär född 1945.

Utrop:

100 kr - 300 kr

måndag 17 maj 2021
kl 18:14:54

Håkan Lindskog

Läs mer om Håkan Lindskog
Halvkristall