KONST / Litografier / Gicléetryck 14203004

nr 1420 3004

Gicléetryck

Gudrun Kreienbrink, "Ballerina". Signerad, numrerad 64/100. Bildmått: 28x38cm, oramat löst blad

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 27 september 2021
kl 20:24:54