KONST / Litografier / Gicléetryck 14198005

nr 1419 8005

Emanuel Javelid

(f. 1956), Sverige

Gicléetryck, "Körsbär". Signerad, numrerad 8/50. Bildmått: 40x45 cm, oramat löst blad

Emanuel Javelid, svensk bildkonstnär född 1956.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 20 september 2021
kl 20:15:22

Emanuel Javelid

Läs mer om Emanuel Javelid