KONST / Litografier / Gicléetryck 13988012

nr 1398 8012

Emanuel Javelid

(f. 1956), Sverige

Gicléetryck, Emanuel Javelid (f. 1956), Sverige. "Apelsin". Signerad, numrerad 17/50, oramat löst blad, 40x45 cm

Emanuel Javelid, svensk bildkonstnär född 1956.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 24 maj 2021
kl 20:35:16

Emanuel Javelid

Läs mer om Emanuel Javelid