KONST / Litografier / Gicléetryck 14097026

nr 1409 7026

Daniel Vandinja

(f. 1973), Sverige

Gicléetryck, Figurkomposition. Signerad, numrerad 56/100, oramat löst blad. Motivet: 28x38 cm

Daniel Vandinja, svensk bildpedagog bildkonstnär född 1973.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 2 augusti 2021
kl 19:35:29

Daniel Vandinja

Läs mer om Daniel Vandinja