KONST / Litografier / Gicléetryck 13986010

nr 1398 6010

Anita Paulsson

(f. 1942), Sverige

Gicléetryck, Anita Paulsson (f. 1942), Sverige. "Vallmo". Signerad, numrerad 18/50, oramat löst blad, 41x29 cm

Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 24 maj 2021
kl 20:35:17

Anita Paulsson

Läs mer om Anita Paulsson