KONST / Litografier / Gicléetryck 13825002

nr 1382 5002

Anita Paulsson

(f. 1942), Sverige

Gicléetryck, Anita Paulsson (f. 1942), Sverige. "Dagmamman". Signerad, numrerad 3/100. Motivet: 28x38 cm, oramat löst blad

Anita Paulsson, svensk bildkonstnär född 1942.

Utrop:

100 kr - 500 kr

måndag 1 mars 2021
kl 20:49:59

Anita Paulsson

Läs mer om Anita Paulsson