KONST / Konst, övrigt, Tryck m.m. / Foto 12341004

nr 1234 1004

Jacob Felländer

(f. 1974), Sverige

Foto, Jacob Felländer (f. 1974), Sverige. "Haväng". Signerad Jacob Felländer och daterad 2004 och numrerad 1/3 a tergo. C-print 83x83 cm (motivet, 120x120 cm med ram). Ej examinerad ur ram

Jacob Felländer, svensk fotograf född 1974 i Stockholm.

måndag 11 februari 2019
kl 20:08:24

Jacob Felländer

Läs mer om Jacob Felländer