MÖBLER / Stolar & Fåtöljer / Fåtölj 15286371

nr 1528 6371

Fåtölj

Arne Norell, "Ariet", skinn, Etikettmärkt. Höjd: ca 34-80 cm, bredd: 65 cm, djup: 68 cm

Kondition: slitage, skador

måndag 20 mars 2023
kl 18:21:14

Emmafåtölj
Stoppad fåtölj i nyrokoko