KONST / Litografier / Färglitografier 12308025

nr 1230 8025

Maria Boczewska

(f. 1940), Polen

Färglitografier, 3 st, Maria Boczewska (f. 1940), Polen. Stockholmsmotiv. Signerade, bladets mått: 47x38 respektive 61x70 cm, lösa blad

Maria Boczewska, polsk bildkonstnär och skulptör född i Warszawa 1940.

Utrop:

700 kr - 1.000 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 01:04:05)
Uppdatera
Visning

fredag 18/1, lördag 19/1, söndag 20/1 och måndag 21/1

Auktionen
avslutas:

måndag 21 januari kl 18:45:31

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 600 kr
  Göteborg 600 kr
  Helsingfors 600 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

  • Tema
  • 21 jan

Stockholm

Läs mer om Stockholm

Maria Boczewska

Läs mer om Maria Boczewska