KONST / Litografier / Färglitografier 12482056

nr 1248 2056

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografier, 2 st. Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Hos tandläkaren. Signerad, numrerad 68/200, bladets mått: 53x32 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

500 kr

Såld:

150 kr

måndag 15 april 2019
kl 19:43:27

10/4 22:03:21 1      100 kr
15/4 19:22:58 2      Vinnande bud

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk