KONST / Litografier / Färglitografier 12452056

nr 1245 2056

Madeleine Pyk

(f. 1934), Sverige

Färglitografier, 2 st. Madeleine Pyk (f. 1934), Sverige. Hos tandläkaren. Signerad, numrerad 68/200, bladets mått: 53x32 cm

Madeleine Pyk, född 1934 i Stockholm.

Utrop:

1.000 kr - 1.500 kr

Bevakningspris:

ÄR EJ UPPNÅTT

Aktuellt bud: Inga bud (per 01:10:26)
Uppdatera
Visning

fredag 29/3, lördag 30/3, söndag 31/3 och måndag 1/4

Auktionen
avslutas:

måndag 1 april kl 19:43:27

Mitt (max)bud:
  • Mitt bud

  • Vad kostar transporten
Möjliga transportalternativ och fraktpris för detta föremål

HÄMTA SJÄLV
  Stockholm 0 kr
  Malmö 200 kr
  Göteborg 200 kr
  Helsingfors 200 kr

Logga in för att se fler leveransalternativ

Alla priser är preliminära. Alla frakttyper är inte möjliga för alla föremål
Transportbeställning görs efter vunnen auktion i Mina sidor

Madeleine Pyk

Läs mer om Madeleine Pyk